Merlin AIR – skuteczne oprogramowanie do zarządzania salonem

Własny salon fryzjerski lub kosmetyczny to marzenie wielu. Marzenie to jednak nie wszystko. Jak sprawić, by jego spełnienie zostało przekute w sukces, a nas nie pozbawiło energii do działania?

SALON Z SUKCESEM

Podstawą prężnie działającego salonu jest umiejętne nim zarządzanie. Tak pracownikami, jak i ofertą, terminarzem wizyt, promocjami, czy stanami magazynowymi. Papierowe dzienniki, kalendarze i notatniki to doskonałe narzędzie podręczne. Czy aby na pewno sprawdzi się idealnie na dłuższą metę?

PAPIEROWE TERMINARZE DLA SALONU

Odwołana wizyta Pani Kasi, zmieniona godzina wizyty Pani Ewy, nieobecność jednego z pracowników, zmieniająca się jak w kalejdoskopie lista produktów do najbliższego zamówienia, plan szkoleniowe zespołu, premie, promocje, wprowadzenie nowych usług. Wszystkie te „zapiski” nanoszone w wersji papierowej z czasem stają się conajmniej nieczytelne. Nie mówiąc już o możliwości licznych pomyłek, za którymi kryje się rosnące niezadowolenie klienta, braki magazynowe, konflikty z pracownikami, a w efekcie stres i coraz niższa jakoś świadczonych przez salon usług. Już tylko krok dzieli nas od rezygnacji lojalnych klientów z naszych usług. Jak więc ustrzec się przed takimi konsekwencjami?

OPROGRAMOWANIE DLA SALONÓW

Z pomocą przychodzą nowe, w pełni intuicyjne rozwiązania, jakimi są oprogramowania dla salonów. Jednym z nich jest Merlin AIR – program, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by sprawnie, skutecznie i bezstresowo kierować swoim salonem. Pomogą Ci w tym przejrzyste funkcje i dostęp do programu z każdego urządzenia i miejsca na ziemi.

TE FUNKCJE ZNAJDZIESZ W MERLIN AIR

  • Możliwość umawiania wizyt online.
  • Nielimitowane w żaden sposób terminarze i grafiki pracowników.
  • Przejrzyste karty Twoich klientów.
  • Czytelne zarządzanie stanami magazynowymi.
  • Obszerne raporty i statystyki z opcją zapisu w formacie PDF oraz wydruku.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WERSJI PROGRAMU MERLIN AIR

Jeśli zastanawiasz się, czy praca z programem dla salonów jest naprawdę tak prosta, jak mówią. Lub też, jeśli chcesz sprawdzić, jak może wyglądać zarządzanie Twoim salonem z oprogramowaniem Merlin Air, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w pełni bezpłatną, kompletną wersję programu, z której możesz korzystać do woli w oparciu o rzeczywiste dane Twojego salonu aż przez 30 dni. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link by pobrać bezpłatną wersję Merlin AIR. dla Twojego salonu, a nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez pierwsze kroki i pomogą w poznaniu każdej z dostępnych funkcjonalności.