Umawianie wizyt online w Merlin AIR

Umawianie wizyt online to nowoczesna, wygodna i bardzo lubiana przez klientów salonów fryzjerskich i kosmetycznych, forma zapisu na wybraną usługę do wybranego fryzjera, stylisty, czy kosmetyczki.

Dlaczego klienci lubią korzystać z funkcji UMAWIANIE WIZYT ONLINE?

Bez wychodzenia z domu, na spokojnie i komfortowo, w dogodnym dla klienta czasie, a w szczególności nawet poza godzinami pracy salonu. Tak właśnie można zapisać się na wizytę korzystając z umawiania wizyt online.

Jakie zalety ma UMAWIANIE WIZYT ONLINE w Merlin AIR?

  • Do wyboru dajemy Ci aż 4 szablony wizualne. Uruchamiając usługę umawiania wizyt online dla Twojego salonu możesz więc dostosować okno wyglądu od strony klienta w zależności od branży w której działasz – salon fryzjerski, salon kosmetyczny, barbershop lub usługi związane typowo z paznokciami.
  • Umawianie wizyt online jest dostosowane do urządzeń mobilnych. To oznacza, że nie ma znaczenia, czy Twój klient będzie korzystał z tego rozwiązania na swoim komputerze, tablecie, czy smartfonie. Na każdym z nich umawianie wizyt online będzie prezentować się doskonale.
  • To Ty decydujesz, którzy klienci mogą skorzystać z opcji umawiania wizyt online. Możesz bowiem umożliwić wszystkim, także potencjalnym klientom, umawianie wizyt online, a tym samym zakładanie przez nich kont klientów. Możesz jednak zdecydować, że z opcji zapisu online na wizytę w Twoim salonie będą mogli skorzystać jedynie wybrani klienci – pojedynczy lub całe grupy klientów, którzy korzystają już z usług twojego salonu. Decyzja należy do Ciebie.
  • W ramach konfiguracji umawiania wizyt online możesz określić kilka kluczowych elementów. Wśród nich listę usług, na które klienci będą mogli zapisać się online oraz pracowników, do których możliwa będzie rejestracja przez internet. To jednak nie wszystko. W panelu konfiguracji określisz także ceny poszczególnych usług, czas ich trwania, czy dostępne terminy.

Obawiasz się, że umawianie wizyt online sprawi, że zapisani klienci nie pojawią się?

Umawianie wizyt online w Merlin AIR jest przygotowane i na takie sytuacje. Właśnie dlatego znajdziesz w niej także funkcję PRZEDPŁATA, dzięki której z góry możesz pobrać ustaloną kwotę od klienta umawiającego się na wizytę online. Takie zabezpieczenie sprawi, że klient nie odwoła wizyty bez powodu.

Dowiedz się więcej o umawianiu wizyt online w Merlin AIR

Jeśli chcesz uruchomić umawianie wizyt online w swoim salonie, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przybliżą Ci wszystkie szczegóły i przeprowadzą przez proces uruchomienia i konfiguracji.